Van Smaak
  • Maaltijden aan huis
    • Warme maaltijden
    • Koelverse maaltijden
    • Dieetmaaltijden
      • Gemalen maaltijden
      • Glutenvrije maaltijden
      • Natriumarme maaltijden
      • Vegetarische maaltijden
  • Maaltijden op locatie
    • Advies en implementatie
    • Maaltijden op maat
      • Intramurale zorg
      • Volledig pakket thuis
    • Boodschappen
    • Logistiek
    • Bestelwijze
    • Evaluatie
  • Over ons
    • Gerechten
    • Duurzaamheid
    • Oog voor de klant
    • Nieuws
    • Vacatures
    • Maaltijdservice locaties
    • Tafeltje Dekje locaties
  • Contact
    • Aanmelden
    • Informatiepakket
    • Contactformulier
    • Veelgestelde vragen
    • Overstappen
    • Route
  • Klant login
  • Menu Menu
U bevindt zich hier: Home1 / Nieuws2 / Algemeen3 / Tijdelijke maaltijden als uitkomst

Tijdelijke maaltijden als uitkomst

23 maart 2021/in Algemeen/door Van Smaak

Interview Jan Coen Wierda – Sociaal Pension Sneek, Zienn

Jan Coen Wierda vindt het heerlijk om te koken. Als medewerker Wonen en Welzijn bij Zienn zit hij dan ook echt op zijn plek. Dagelijks bekommert hij zich om dak- en thuislozen, die een woonplek hebben gevonden in Sociaal Pension Sneek. Samen met zijn team brengt hij structuur in de dag, zorgen ze voor een zinvolle dagbesteding en wordt er voor deze doelgroep dagelijks een gezonde maaltijd gekookt. 

Jan’s passie voor koken komt goed uit. “Samen met mijn team stel ik een week van tevoren het menu samen en de mensen kunnen dan aangeven op welke dag ze mee willeneten in ons Grand Café”, aldus Jan. “We proberen zoveel mogelijk rekening te houden met alle wensen. Bewoners zijn hier wat dat betreft wel een beetje verwend. Dagelijks eten hier twintig mensen mee. Door corona is het nu natuurlijk wel anders. Bewoners kunnen hun maaltijd afhalen en op hun eigen kamer opeten. Voor de mensen is eten het belangrijkste moment van de dag. Voor sommigen ook het enige moment dat ze andere bewoners ontmoeten.”

“Voor ons een uitkomst in een drukke periode.

In de zomervakantie worden er veel invalkrachten ingezet. Jan: “Dan ga je op zoek naar een organisatie die ons voor een korte periode kan ondersteunen. Met Van Smaak hebben we gekeken naar wat er budgettair mogelijk is en wat ze ons kunnen bieden.”

Twee jaar gebruikt Zienn in Sneek nu maaltijden in de zomerperiode, drie weken achter elkaar, en dat bevalt goed.  Jan legt uit: “Van Smaak heeft een grote diversiteit aan maaltijden, de klantvriendelijkheid is prima en als er tussendoor wijzigingen zijn dan worden die ook opgelost. Dat is voor ons heel fijn.”

Zoals u heeft kunnen gelezen, maakt Jan Coen Wierda als medewerker Wonen en welzijn bij Zienn in Sneek tevreden gebruik van de maaltijdservice van Van Smaak. Door Jan voor een korte periode van drie weken te ondersteunen in de zomer, bieden we al twee jaar uitkomst in een drukke tijd.

Wanneer u zelf op een locatie werkt, die voor een korte periode op zoek is naar hulp op het gebied van maaltijden, dan bent u bij Van Smaak aan het goede adres. We bieden een grote diversiteit aan maaltijden en stellen klantvriendelijkheid altijd centraal. Doordat we het gehele proces van inkoop tot bezorging in eigen beheer hebben, springen we gemakkelijk in op uw wensen en plotselinge wijzigingen en leveren we altijd maatwerk. 

Bent u zelf benieuwd naar de mogelijkheden van onze leveringen voor een korte periode. Schroom niet en bel ons op 088 511 5400 of mail ons via info@vansmaak.nl.

https://www.vansmaak.nl/wp-content/uploads/2021/03/Kipgehaktbal-gebakken-aardappelen-en-rode-kool.jpg 1536 2048 Van Smaak https://www.vansmaak.nl/wp-content/uploads/2017/02/logo@2x.png Van Smaak2021-03-23 13:00:072021-08-25 13:56:58Tijdelijke maaltijden als uitkomst

Op de hoogte blijven van meer leuke acties?

088 511 5400
Mail ons

Nieuwsbrief

Actueel

  • Nieuws
  • Vacatures
  • Veelgestelde vragen
  • Over ons

Boodschappenservice

  • Boodschappenservice aan huis
  • Boodschappenservice zorginstellingen
  • Maaltijdservice voor zorginstellingen

Van Smaak

Richterlaan 5
9207 JT Drachten
T 088 511 5400
E info@vansmaak.nl

Volg ons op
Van Smaak

www.facebook.com/vansmaak Van Smaak Maaltijdservice 4.6 van 5 op basis van 67 beoordelingen.

© Copyright - Van Smaak Realisatie: VDLP
  • Voorwaarden
  • Privacy & Cookies
  • Contact
Van vroeger…Van Maaltijdservice Fryslân naar Van SmaakEven voorstellen: de winnaars van de pluZ magazine woordzoeker
Scroll naar bovenzijde